20 березня у сесійній залі районної ради під головуванням голови районної ради Віталія Стельмаха та за участі голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука відбулося засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради.

Участь у засіданні сесії взяли перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий, сільські та селищні голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На сесії було розглянуто 75 питань фінансового, економічного, соціального, організаційного характеру, зокрема: 1. Про звернення депутатів Рівненської районної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України стосовно прийняття рішення про заборону застосування пестицидів і агрохімікатів навколо міста Рівного та Рівненського району шляхом запровадження 20-ти кілометрової буферної захисної (санітарно-захисної) зони. 2. Про підсумки роботи галузі освіти району за 2017 рік. 3. Про підсумки роботи галузі економіки, інвестиційної діяльності та підприємництва району за 2017 рік. 5. Про Програму розвитку культури Рівненського району на період до 2022 року. 4. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, земельні питання та ін.