У  К  Р  А  Ї  Н  А
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

(Шосте  скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ   РАДИ

від 12  січня  2012 року                                                                  № 3

Про призначення матеріально-відповідальних осіб

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р. № 996-ХІV  та з метою збереження матеріальних цінностей у виконавчому апараті Рівненської районної ради:

1. Призначити відповідальним за отримання, видачу та збереження грошової готівки, чекових книжок, банківських, казначейських виписок, платіжних доручень, ведення касової книги та касових операцій, Янківську Оксану Річардівну - головного спеціаліста фінансово - господарського відділу районної ради.

2.  Призначити відповідальним за отримання та збереження основних засобів, необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, матеріальних цінностей:

- в  апараті районної ради – Панчук Віру Іванівну – керуючу справами ради;

- в автогаражі районної ради – Кравчука Миколу Івановича – водія легкового автомобіля.

3.  Призначити відповідальними за отримання, збереження та списання грошових документів, бланків суворої звітності ( конвертів, марок, скретч-карток мобільного зв’язку, подорожніх листів, талонів на бензин):

- у відділі з питань контролю та діловодства – Бояр Марію Миколаївну – головного спеціаліста з питань роботи із зверненнями громадян, діловодства районної ради;

- у фінансово-господарському відділі - Янківську Оксану Річардівну - головного спеціаліста фінансово - господарського відділу районної ради.

4. Призначити відповідальним за отримання та збереження санаторно - курортних путівок на оздоровлення працівників апарату – Скробот Наталію Миколаївну – начальника юридичного відділу районної ради, голову самостійної первинної профспілкової організації.

5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Савчука О.М.

 

Голова ради                                                                       М.І. Свінтозельський