У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьоме скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від  15 вересня  2017 року                                                              42

Про скликання чотирнадцятої сесії 

районної ради сьомого скликання

         Відповідно до частин  4 і 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту районної ради сьомого скликання:

1.      Скликати  чотирнадцяту сесію районної ради з 19 вересня 2017 року.

2.  Провести пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради 29 вересня 2017 року о 10 годині в сесійній залі районної ради (вул. Соборна, 195, м. Рівне) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3.      Виконавчому апарату районної ради:

         -  довести до відома депутатів  орієнтовний порядок денний  чотирнадцятої сесії районної ради та графік проведення засідань робочих органів;

         -   на сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, обраних від Рівненського району, голову та заступників голови районної державної адміністрації, сільських і селищних голів, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівників силових структур району, закладів охорони здоров’я, окремих районних установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації;

          - повідомлення про скликання чотирнадцятої сесії оприлюднити в районних засобах масової інформації та на веб-сайті районної ради.

         4.      Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова ради                                                                                       В.П.Стельмах