Назва

Центр

Населені пункти

1

Квасилівська селищна рада

смт Квасилів

смт Квасилів

2

Клеванська селищна рада

смт Клевань

смт Клевань

3

Оржівська селищна рада

смт Оржів

смт Оржів

4

Білокриницька сільська рада

c. Біла Криниця

c. Біла Криниця
с. Антопіль
с. Глинки

5

Бронниківська сільська рада

c. Бронники

c. Бронники
с. Білівські Хутори
с. Рогачів

6

Великожитинська сільська рада

c. Великий Житин

c. Великий Житин
с. Бармаки
с. Малий Житин

7

Великоомелянська сільська рада

c. Велика Омеляна

c. Велика Омеляна
с. Вересневе

8

Верхівська сільська рада

c. Верхівськ

c. Верхівськ
с. Кривичі
с. Макотерти
с. Пересопниця
с. Шостаків
с. Ясининичі

9

Городищенська сільська рада

c. Городище

c. Городище
с. Кругле

10

Городоцька сільська рада

c. Городок

c. Городок
с. Караєвичі
с. Карпилівка
с. Метків
с. Михайлівка
с. Понебель
с. Рубче

11

Грушвицька сільська рада

c. Грушвиця Друга

c. Грушвиця Друга
с. Грушвиця Перша
с. Дібрівка
с. Мартинівка

12

Дядьковицька сільська рада

c. Дядьковичі

c. Дядьковичі
с. Милостів

13

Жобринська сільська рада

c. Жобрин

c. Жобрин
с. Мочулки
с. Руда-Красна
с. Углище

14

Заборольська сільська рада

c. Забороль

c. Забороль
с. Боянівка

15

Зорянська сільська рада

c. Зоря

c. Зоря
с. Білів
с. Голишів
с. Грабів
с. Дерев'яне
с. Диків
с. Застав'я
с. Новостав
с. Олишва
с. Сморжів
с. Старожуків

16

Корнинська сільська рада

c. Корнин

c. Корнин
с. Загороща
с. Колоденка

17

Кустинська сільська рада

c. Кустин

c. Кустин
с. Решуцьк
с. Сергіївка

18

Малошпаківська сільська рада

c. Малий Шпаків

c. Малий Шпаків
с. Великий Шпаків
с. Гуменники
с. Дворовичі
с. Заріцьк
с. Іваничі
с. Переділи
с. Підгірці
с. Плоска

19

Новоукраїнська сільська рада

c. Нова Українка

с. Нова Українка
с. Козлин
с. Радиславка
с. Ремель

20

Обарівська сільська рада

c. Обарів

с. Обарів
с. Ставки

21

Олександрійська сільська рада

c. Олександрія

с. Олександрія
с. Волошки
с. Нова Любомирка
с. Пухова
с. Свяття
с. Три Копці

22

Радухівська сільська рада

c. Радухівка

с. Радухівка
с. Іскра
с. Новостав-Дальній
с. Сухівці

23

Тайкурська сільська рада

c. Тайкури

с. Тайкури
с. Порозове

24

Шпанівська сільська рада

c. Шпанів

с. Шпанів
с. Великий Олексин
с. Зозів
с. Малий Олексин
с. Ходоси
с. Хотин

25

Шубківська сільська рада

c. Шубків

с. Шубків
с. Гориньград Другий
с. Гориньград Перший
с. Дуби
с. Котів
с. Рисв'янка