Депутатська фракція

 

Рівненської районної партійної організації

 

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

 

 

  1. Стельмах Віталій Петрович
  2. Денькович Богдан Миколайович
  3. Дмітрієвцев Віктор Михайлович
  4. Кондратюк Борис Олексійович
  5. Марчук Алла Всеволодівна
  6. Набочук Олександр Юрійович
  7. Подолін Сергій Вікторович
  8. Сальчук Микола Георгійович
  9. Сачук Василь Костянтинович

 

Голова фракції - Денькович Богдан Миколайович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

 

 

 

1.  Миронюк Віталій Мілетійович

 

2.  Котовський Анатолій Анатолійович

 

3.  Кузьмич Антон Михайлович

 

4.  Максимчук Григорій Григорович

 

5.  Плошніца Тамара Іванівна

 

6.  Ткачук Світлана Анатоліївна

 

7.  Усач Катерина Володимирівна

 

Голова фракції - Плошніца Тамара Іванівна

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

 

 

 

  1. Солодуха Іван Олександрович
  2. Бас Петро Степанович
  3. Климович Тарас Станіславович
  4. Михалюк Богдан Пилипович
  5. Пилипака Микола Петрович

 

Голова фракції - Пилипака Микола Петрович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

 

 

 

1.  Сайко Сергій Леонтійович

 

2.  Левчук Оксана Василівна

 

3.  Ревко Олег Миколайович

 

4.  Швидун Сергій Віталійович

 

 

 

Голова фракції - Сайко Сергій Леонтійович

 

 

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної партійної організації Аграрної партії України

 

 

 

1.  Єзерський Петро Борисович

 

2.  Супрунюк Юрій Павлович

 

 

 

Голова фракції - Єзерський Петро Борисович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації політичної партії  «Об'єднання «Самопоміч»

 

 

 

  1. Щербяк Юлія Василівна
  2. Ваколюк Віталій Вікторович
  3. Вітковець Людмила Адамівна
  4. Толчанов Роман Ярославович

 

Голова фракції - Вітковець Людмила Адамівна

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної місцевої парторганізації політичної партії

Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість»

 

 

 

  1. Жук Павло Володимирович
  2. Никитюк Михайло Васильович
  3. Федюкевич Володимир Ростиславович

 

Голова фракції - Никитюк Михайло Васильович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної партійної організації політичної партії

 

«Українське об'єднання патріотів - УКРОП»

 

 

 

  1. Смердов Андрій Леонідович
  2. Лисак Галина Миколаївна

 

Голова фракції - Смердов Андрій Леонідович