Розглянуто та прийнято рішень із 63 питань порядку денного сесії. Серед яких рішення по передачі комунальних установ району та передачі майна у комунальну власність місцевих рад, районні програми, звернення та депутатські запити 

      24 червня 2021 року відбулося пленарне засідання девятої  сесії Рівненської  районної ради восьмого скликання, під головуванням голови районної ради Василя Тимощука.

        У роботі сесії взяли участь 43 депутати із 54, голова районної державної адміністрації Олександр Коваль, заступники голови районної державної адміністрації, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та інші запрошені.

        На початку засідання голова районної ради виконав приємну місію нагородження депутатів Почесними грамотами районної ради до Дня медика, Дня Конституції та Дня молоді та привітав іменинників, які святкували дні народження в міжсесійний період.

       Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду сесійних питань.  Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 63 питань порядку денного сесії.  Так як, всі питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.

        На початку засідання депутати заслухали і обговорили інформацію начальника Рівненського районного управління поліції Романа Штеби  про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати службової діяльності Рівненського районного управління поліції  ГУНП в Рівненській області за 3 місяці 2021 року та  взяли її до відома. 

      Про виконання районного бюджету Рівненського району за I квартал 2021 року та про   внесення    змін   до  районного  бюджету  Рівненського району на 2021 рік проінформувала депутатам Наталія Бойко - начальник фінансового управління  Рівненської  райдержадміністрації.

       Прийняли рішення по питанню, над яким працювала робоча група депутатів районної ради, «Про надання погодження ТОВ «Полюс ЛТД» надр у користування з метою геологічного вивчення піску».  

          Окрім того, депутати затвердили  районні програми:  підвищення ефективності виконання повноважень органами  виконавчої  влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Рівненському районі на 2021 - 2023 роки; районну цільову  програму підвищення       рівня       безпеки дорожнього руху в Рівненському районі на період до 2023 року та  про реалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Рівненському районі.

         Слід сказати, що активно попрацювали депутати і в плані прийняття звернень та депутатських запитів. Прийнято звернення депутатів Рівненської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо повернення субрегіональному рівню його природних повноважень та відповідного забезпечення фінансовими ресурсами.

         Погодили на сесії депутатські запити депутатів районної ради Павла Дутка та Ігоря Жовтанюка, в яких порушені питання щодо систематичної вирубки лісу на території Мізоцької територіальної громади Рівненського району та ремонт дороги з смт. Мізоча до с.Півче.

       Інші питання порядку денного стосувалися, зокрема, передачі комунальних установ району та передачі майна у комунальну власність місцевих рад, затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, про ліквідацію районних виборчих комісій.