День Конституції України – одне із найголовніших свят нашої держави. Вона, як відомо, є Основним законом держави й має найвищу юридичну силу.
Цьогоріч Україна відзначає 25-ту річницю Конституції.

Основний закон держави був ухвалений в ніч на 28 червня 1996 року. Народні депутати майже добу працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі без перерв. Цій важливій події передували 6 років важкої праці, консультацій, дебатів і домовленостей.
"Є Конституція!", – такими словами тодішній голова Верховної Ради Олександр Мороз сповістив про ухвалення Основного закону. Відбулося це голосами 315 народних обранців.
У преамбулі, тобто вступній частині, наголошується, що Рада ухвалила Конституцію від імені українського народу – громадян України всіх національностей.
Тому в день ухвалення Основного закону й святкується День Конституції України і це єдине державне свято, яке закріплене в самому Основному законі нашої держави.
Тож, з приводу такого важливого для України свята, бажаю нам з вами жити в дійсно правовій державі, де поважають права та виконують свої обов’язки, де панує взаємоповага та рівноправ’я. Жити у державі, яку цінують і поважають на світовій арені, у державі під назвою Україна!