Голова районної ради Василь Тимощук провів робочу нараду за участі керівництва КП «Архітектурно-планувальне бюро» Рівненської районної ради.

Директор установи Іванна Кузьміч поділилася планами та перспективами, шляхами нарощування обємів подальшої роботи та надання послуг, а бухгалтер установи Валентина Артемюк ознайомила з фінансовим станом комунального підприємства.

Районна рада зацікавлена в стабільній роботі Архітектурно-планувального бюро, оскільки воно є одним із джерел наповнення районного бюджету, хоч і не значним.

Слід сказати, що  Комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне бюро» відноситься до субєкту малого підприємства і являється платником податку на прибуток на загальних підставах. Протягом 2020 року було розроблено 283 ескізних проектів на нове будівництво, добудову, реконструкцію житлових, садових та господарських будівель та споруд,  надавалася методично-консультативна допомога громадянам при підготовці документів з питань забудови, виконувалися роботи по благоустрою окремих територій на землях сільських та селищних рад.