Шановні мешканці Рівненського району!
Прийміть щирі вітання і побажання з нагоди Дня Державного прапора та 30-ї річниці Незалежності України!
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці, головну святиню нашої державності, уособлення національного духу і непереможності - синьо-жовтий стяг.
День незалежності - це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність і сьогодні ми є очевидцями того, що навіть у 30 річницю боротьба за незалежність Української держави все ще триває. З кожним роком ми дедалі більше усвідомлюємо ціну, яку доводиться платити за нашу свободу. І зараз Україна втрачає своїх кращих синів та дочок у війні проти російської агресії. Шануймо світлу пам'ять про них.
Тож зичу усім Вам, дорогі земляки, спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині.
А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові звершення заради своєї Батьківщини.
Нехай Господь береже всіх нас!
Слава Україні!
З повагою,
голова районної ради Василь Тимощук