15 вересня відбулося засідання Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської районної ради.
У засіданні прийняли участь голова обласної ради Сергій Кондрачук та голова Рівненської районної державної адміністрації Олександр Коваль.
Представники територіальних громад району заслухали важливі питання ,які висвітлювали запрошені гості.
Головні лікарі розповіли про нагальні проблеми лікарень району, а голова Рівненської районної ради наголосив на важливості міжмуніципальної співпраці.
Керівник арт-кластеру Національного університету "Острозька академія" Микола Бендюк представив проект герба та прапора новоствореного Рівненського району.
Начальник освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський та начальник управління розвитку медичної допомоги Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації Олена Гандзюк у своєму виступі розповіли про стан та необхідність вакцинації у районі.
Оксана Овдійчук ,начальник Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області розповіла про оновлення нормативно-грошової оцінки земель, інвентаризацію земель громад та комплексне планування територій, наголосивши, що це додаткове надходження до місцевих бюджетів.
Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Рівненської обласної філії - управління АТ "Державний ощадний банк України" Руслан Прокопчук та директор Регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Логвинчук виступили перед представниками громад та запропонували співпрацю, щодо надання пільгових кредитів по різних програмах: придбання житла, техніки для комунальних підприємств, утеплення та модернізацію приміщень.
З питань, що розглядалися на координаційній нараді прийнято узгоджені рекомендації.