У День народження поліції, четвертого липня, у селі Великий Житин відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме територію Шпанівської сільської об’єднаної територіальної громади.


Участь у відкритті взяли заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області  Руслан Стрельбіцький, начальник районного відділення поліції Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Володимир Рой,  заступник голови районної ради Микола Сальчук та голова Шпанівської сільської об’єднаної територіальної громади Микола Столярчук.
Станція створена з метою поліпшення реагування на виклики та повідомлення громадян, адже службу тут нестимуть екіпаж групи реагування патрульної поліції та два дільничні офіцери, який обслуговують дев’ять навколишніх сіл. Громадянам, більше не потрібно їхати в обласний центр, аби подати заяву про правопорушення чи інші події.


«Така станція значно поліпшить час реагування на виклик, а відтак вчасно надавати допомогу, тим хто ї потребує, – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Руслан Стрельбіцький.
Начальник Рівненського районного відділення поліції Володимир Рой повідомив, що на дільниці базуватиметься і новостворене громадське формування по охороні публічної безпеки та порядку. «Це найкращий подарунок до Дня поліції, – ділиться позитивними враженнями Володимир Рой.


 – Тут створені належні умови для праці, кабінет оснащений необхідною оргтехнікою, тож поліцейські разом із членами громадського формування службу нестимуть ще ефективніше».


За матеріалами сайту Головного управління
Національної поліції в Рівненській області