18 липня, у великій залі засідань районної ради під головуванням заступника голови районної ради Миколи Сальчука  відбулося  засідання позачергової двадцятої сесії районної ради.

У ході засідання сесії розглянуто низку  питань, зокрема: про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про районну програму розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства „Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Рівненської районної ради на 2018-2020 роки,  звернення Рівненської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо звільнення політичних бранців в РФ, про підтримку звернення депутатів Березнівської районної ради  до Міністерства охорони здоров’я України  щодо необхідності внесення змін до переліку медичних препаратів, включених до Урядової програми „Доступні ліки”, про звернення депутатів Рівненської районної ради Президенту України Порошенку П.О., Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., Голові Верховної Ради України Парубію А.В., Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б. щодо захисту конституційних прав і свобод громадян України, які стоять на варті сімейних цінностей, про звернення депутатів Рівненської районної ради до Міністра освіти і науки України Гриневич Л. М. щодо неприпустимості видання за державний кошт нових підручників для школи у їх теперішній редакції, земельні питання та ін.

 Потому, депутати районної ради вирішили провести друге пленарне засідання позачергової двадцятої сесії районної ради 24 липня о 10.00 год.