06 листопада у великій залі засідань районної ради під головуванням голови районної ради Миколи Сальчука відбулося засідання позачергової двадцять третьої сесії районної ради.

Під час засідання позачергової сесії розглянуто 28 питань порядку денного, зокрема: 1. Про присвоєння Корнинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради імені Свіржевського Романа Петровича. 2.  Про проведення акції протесту в підтримку громадян України, які незаконно утримуються на території Російської Федерації. 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. 4. Про створення робочої групи з вивчення питання щодо надходження коштів до районного бюджету, їх використання в умовах децентралізації, головними розпорядниками в Рівненському районі та ін.

Окрім того, під час засідання сесії депутати районної ради заслухали звіт голови Рівненської районної державної адміністрації з питання оголошення підозри першому заступнику голови районної державної адміністрації Грубому І.В. в отриманні неправомірної вигоди.