27 листопада голова районної ради Микола Сальчук спільно з депутатами районної ради взяв участь у відкритті відділення паліативної та хоспісної медицини на базі Дядьковицької районної лікарні №2.

У приміщенні Дядьковицької районної лікарні №2 було проведено капітальний ремонт відділення, який коштував районному бюджету 1,4 мільйона гривень. Зокрема зроблено ремонт у санвузлах, які тепер повністю відповідають потребам хворих, які перебувають у відділенні. Мова йде і про пацієнтів на візках.

 

Також, у відділення придбали холодильники на суму 18,3 тисяч гривень та меблі на суму 81,7 тисяч гривень. Окрім того, була отримана гуманітарна допомога від релігійних громад Німеччини на суму 26, 1 тисяч гривень та від ЄХБ «Дім Єванглія» на суму 5,8 тисяч гривень.

За словами головного лікаря Дядьковицької районної лікарні №2 Світлани Гречко, перевагою відділення є наявність системи оповіщення пацієнтів з передачею мовного сигналу на пост чергової сестри медичної.

«Це дає змогу паліативним пацієнтам, які потребують знеболення, вчасно повідомити про свій стан і больовий синдром. Також, відділення оснащене новітньою системою протипожежного сповіщення. Палати обладнані 1-2-3 ліжками та кріслами-туалетами, релаторами, а санітарні вузли оснащені поручнями для важкохворих пацієнтів», - додає головний лікар Дядьковицької районної лікарні №2 Світлана Гречко.

До слова, відділення паліативної та хоспісної медицини також має в наявності і нове обладнання. Мова йде про пульсоксиметр, кисневий концентратор, електрокардіограф, інфузомат, небулайзори. А місцевий священнослужитель освятив відділення паліативної та хоспісної медицини.