07 грудня, з нагоди Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня органів місцевого самоврядування у районному будинку культури відбулися урочистості. 

У ході заходу було нагороджено учасників антитерористичної операції, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування та депутатів.

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітнього дня волонтера), Дня місцевого самоврядування вручили відзнаки Рівненської районної ради медаль «За службу Україні» 71 учаснику антитерористичної операції.

За зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розбудову незалежності та територіальної цілісності України, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітнього дня волонтера), Дня місцевого самоврядування 16 осіб отримали медаль «За службу Україні».

 

За зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розбудову незалежності та територіальної цілісності України, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітнього дня волонтера), Дня місцевого самоврядування  медаль «За гідність та патріотизм» отримала головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олена Осадчук.

А 13 представників місцевих рад Рівненського району були нагороджені за активну громадянську позицію, значний особистий внесок у розбудову незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітнього дня волонтера), Дня місцевого самоврядування медаллю «За службу Україні».

За значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху вручили відзнаки Президента України Корнинському сільському голові Роману Горбатюку-Василейку та Клеванському селищному голові Дмитру Жовтянському.

Троє військовослужбовців Збройних Сил України, зокрема, Віктор Аврам, Дмитро Котов й Ігор Муратов, а також командиру дивізії артилерійської розвідки 44 окремої артилерійської бригади, підполковнику Вадим Ластовицький  отримали відзнаку Рівненської районної ради медаль «За службу Україні».

Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали п’ятеро осіб. Зокрема, це учасник АТО Сергій Вовчук, старший оператор першого розвідувального відділення розвідувального взводу одинадцятого окремого мотопіхотного батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади ОК «Південь» Сухопутних військ ЗСУ Петро Корсак, поранений на війні, сержант Сергій Петрина, учасник АТО, солдат в запасі Олексій Таткало та учасник АТО, поранений на війні Василь Щербаков.

 

Медаль «За службу Україні» отримав військовослужбовець ЗСУ, старшина Ігор Руль. За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера Почесні грамоти Рівненської районної ради вручили Володимиру Левандовичу, Любові Слободюк та Олегу Філінюку.

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера медалі «За гідність та патріотизм» отримали Олександр Кривицький, Любов Мобіло, Тарас Онищук, Сергій Фомін та Валентина Чайка.

Також, Почесну грамоту та пам’ятний знак Рівненської обласної ради 7 депутатам Рівненської районної ради. 36 депутатів Рівненської районної ради нагородили медалями «За службу Україні». А цінні подарунки Рівненської обласної ради отримали 4 депутатів.

Окрім нагородження, під час заходу відбувся і святковий концерт, який підготували творчі колективи Рівненського району.