20 грудня у сесійній залі під головуванням голови районної ради Миколи Сальчука відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії Рівненської районної ради.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Микола Сальчук вручив районні відзнаки "За службу Україні" депутатам, представникам органів місцевого самоврядування, учасникам антитерористичної операції району.

На сесію районної ради завітали вихованці ПЛАСТу, які офіційно передали вифлеємський вогонь миру, який в Україну привозять саме вихованці ПЛАСТу. Хорошою традицією стало те, що щороку пластуни на сесії районної ради напередодні Нового року  вручають благодатний вогонь керівництву району.

Потому, у ході роботи сесії було розглянуто близько 70 питань порядку денного, зокрема: 1. Про підтримку звернення 10-ї резервної сотні Добровольчого Українського корпусу «Правий сектор» до Рівненської обласної ради щодо забезпечення соціального захисту добровольців – учасників антитерористичної операції. 2. Про звернення Рівненської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї в Україні. 3. Про затвердження Статуту комунального закладу «Центр спорту Рівненського району» Рівненської районної ради Рівненської області в новій редакції. 4. Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва на 2019-2021 роки, земельні питання та ін. З усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.

 

Окрім того, депутати районної ради проголосували за бюджет Рівненського району на 2019 рік.