Сьогодні Україна переживає доленосні часи, що впливають як на життя кожного із нас, так і країни в цілому. Крім звичних викликів нині нам доводиться вперше в історії незалежної України боронити нашу землю, протистояти на сході ворогам і терористами, які мріють поневолити нас.

Однак, окрім військового опору, економічного та політичного відновлення, наша країна зараз потребує насамперед духовного відродження суспільства та побудови державного устрою на християнських засадах.

Важкі події, які, на жаль, не вщухають на сході, щоденно болюче торкаються кожного українця. На фоні потрясінь, що переживають мільйони людей через тривалі військові дії, в Україні починають посилюватися негативні тенденції в суспільстві, такі як: алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління, поширення ВІЛ – які є серйозною загрозою для молодого покоління, а відтак і для нашого спільного сьогодення та майбутнього.

Нині  для нашого регіону дуже важливою є духовно-моральна робота, захист сімейних цінностей, популяризація здорового способу життя, впровадження високих моральних засад у життя молодого покоління, недопущення пропагування збочень.

Враховуючи викладене, для подолання вищезазначених викликів сьогодні є  потрібним об’єднання зусиль депутатів із усіх фракцій, яким небайдужа доля нашої країни та її молодого покоління, і які прагнуть боротися за здоров’я, моральність, духовність та здорову родину України.

Саме тому у Рівненській районній раді пропонується створити Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», яке має на меті працювати над підготовкою та втіленням рішень, спрямованих на пропагування моральності, духовності та здорового способу життя, захист сімейних цінностей,  запобігання поширенню негативних явищ: тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, дитячої порнографії та пропаганди гомосексуалізму.

Запрошуємо депутатів Рівненської районної ради долучитися до створення Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України».

Депутат

районної ради                                                                                                                                   А.М.Кузьмич