26 квітня у смт Квасилів за участі голови Рівненської районної ради Миколи Сальчука відбулися заходи з нагоди відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи. 

 З почуттям глибокої поваги і пам’яті до трагічних сторінок України, учасники студії «Юні театрали», гуртів  «Смайл» і «Весняночка» підготували театралізовану композицію «Вирвані з коренем».

 

 

У ході заходу відбувся мітинг-реквієм до Пам’ятного знаку постраждалим під час Чорнобильської катастрофи.

У   своєму зверненні до героїв-ліквідаторів голова Рівненської районної ради Микола Сальчук зазначив:

 

«Сьогодні, ми згадуємо наймасштабнішу екологічну і техногенну катастрофу в новітній історії – аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Тридцять три роки тому, весь світ сколихнула страшна новина про катастрофу в Україні. Ця трагічна подія вплинула на життя не лише України та українців, а й всього людства. Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість, мужність  які не думали про нагороди та відзнаки, не ховалися за спини товаришів, та навіть не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються. Щиро бажаю всім Вам, Вашим рідним і близьким Божого благословення, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди».

Потому, присутні на заході: ліквідатори, вдови ліквідаторів, жителі селища, вчителі та учні Квасилівського НВК «школа-ліцей поклали квіти до Пам’ятного знаку постраждалим під час Чорнобильської катастрофи.