Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції, мешканці району!

У ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення для  того, аби вшанувати подвиг Українського народу, увічнити пам’ять про загиблих.

Цей день викликає у нас почуття радості, гордості за наш народ та гіркий сум водночас, уособлюють героїзм, силу духу, важку працю й вічну скорботу за мільйонами  життів, нездійсненних мрій.

9 травня ми святкуємо День Перемоги усього цивілізованого світу над нацизмом та фашизмом. Жертовність нашого народу у боротьбі за визволення Європи та подвиг українців мали визначну роль у Другій світовій війні. Наш внесок у здобуття перемоги антигітлерівською коаліцією над нацизмом неоціненний.

Нажаль річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн та відбудовував Україну. Нехай незгасне світло тодішньої Перемоги додає нам віри у мир та щасливе майбутнє сьогодні.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

 

 З повагою,

 Голова районної ради                                                   М.Сальчук