03 червня у малому залі засідань райдержадміністрації відповідно до затвердженого графіку засідань робочих органів перед двадцять восьмою сесією районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей під головуванням Павла Жука та за участі голови районної  ради Миколи Сальчука.

Членами комісії було розглянуто 19 питання, зокрема: 1. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей. 2. Про хід виконання рішення районної ради від 02 жовтня 2015 року № 1814 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду у Рівненському районі на 2015-2020 роки». 3. Про зміни до районної цільової соціальної програми профілактики онкологічних захворювань на 2018 – 2020 роки та ін.

 

Довідково:

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей розглядає проекти районного бюджету та програми соціально-економічного та культурного розвитку району в галузях  охорони здоров’я, соціального захисту населення, від наслідків Чорнобильської катастрофи та екології, охорони навколишнього природного середовища, захисту ветеранів, малозабезпечених категорій громадян, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей, розглядає інші регіональні програми цієї галузі, вносить зміни чи доповнення;

- розробляє концепції з природоохоронних питань, якості питної води, охорони вод малих річок, утилізації відходів, тощо;

- вносить на розгляд ради пропозиції з питань ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, поліпшення охорони навколишнього природного середовища, поліпшення медичного обслуговування населення, екологічних питань, захисту ветеранів, малозабезпечених категорій громадян, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей готує доповіді та співдоповіді на сесії районної ради, розробляє проекти рішень з цих питань.