09 вересня у малій залі засідань райдержадміністрації під головуванням Павла Жука та за участі голови районної ради Миколи Сальчука відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей.

 

 Присутніми на засіданні комісії були депутати районної ради – члени постійної комісії, керівники  структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд комісії були запропоновано низку питань які поданні на розгляд  чергової тридцятої сесії Рівненської районної ради, зокрема: 1.   Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року. 2. Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Городище та Карпилівка.  3.  Про зміни до районної програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради на 2018-2020 роки. 4. Про хід виконання рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 271 «Про районну Програму «Діти Рівненщини» на 2016-2020 роки» та ін.

За результатами розгляду вищезазначених питань депутати ухвалили відповідні рішення.