Відповідно до розпорядження голови Рівненської районної ради від 18 березня 2020 року №19 "Про заходи в Рівненській районній раді з метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19".

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Сьоме  скликання)

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ   РАДИ

 

від 18 березня  2020 року                                                                        № 19

 

Про заходи в Рівненській районній раді з метою

попередження виникнення гострої респіраторної

хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

 

 

З метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись статтями 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

            1. Тимчасово обмежити допуск до адміністративних і службових приміщень  Рівненської   районної ради   за адресою: м. Рівне, вул.Соборна, 195 усіх осіб, крім депутатів Рівненської районної ради, народних депутатів України, військовослужбовців, що забезпечують безпеку і громадський порядок, працівників виконавчого апарату районної ради, органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, комунальних закладів, підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Рівненського району, а також закладів, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які на договірній основі забезпечують діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування.

3. Головам постійних комісій районної ради:

– проводити засідання постійних комісій Рівненської районної ради виключно в адміністративному приміщенні районної ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195;

– за потреби залучати до участі в засіданні постійних комісій районної ради посадових осіб, фахівців-практиків чи представників громадськості, у режимі відеоконференції.

4. Тимчасово призупинити особистий прийом громадян керівництвом та депутатами районної ради в адміністративних і службових приміщеннях Рівненської районної ради.

5. Рекомендувати депутатам районної ради обмежити кількість публічних зустрічей з великою кількістю громадян, а у разі необхідності проводити такі зустрічі за умови виконання протиепідемічних заходів, передбачених законодавством України.

6. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради:

– забезпечити інформування відвідувачів про тимчасове обмеження допуску до адміністративних і службових приміщень Рівненської районної  ради;

– забезпечувати висвітлення діяльності Рівненської районної ради з урахуванням цього розпорядження;

– довести до відома населення Рівненського району шляхом опублікування інформаційного повідомлення на офіційному вебсайті районної ради про можливість перегляду онлайн трансляцій засідань сесії Рівненської районної ради на офіційній сторінці районної ради в мережі youtube.

7. Директору комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради вжити організаційних, матеріально-технічних, фінансових, профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, у адміністративних будинках за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195, вул. П.Могили, 22б.

8. Дане розпорядження діє на період карантину, встановленого на території України Кабінетом Міністрів України.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

 

Голова ради                                                                                   М.Г.Сальчук