15 грудня у малій залі засідань під головуванням Юрія Дремлюги за участі голови районної ради Василя Тимощука та заступника голови районної ради Олега Карпяка відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політки, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури.

У ході засідання  було розглянуто близько 50 питань, що входять до компетенції комісії, яка здійснює контроль за виконанням Законів України, нормативних документів центральних та місцевих органів виконавчої влади з економічних питань, управління майном спільної власності територіальних громад району, з питань розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій в економічну діяльність району.

Потому, відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури, розвитку туризму та міжнародного співробітництва під головуванням Марії Боровець.

Під час засідання було розглянуто близько 20 питань, зокрема: 1. Про передачу із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальної громади міста Рівного бюджетної установи (закладу освіти), розташованої на її території; 2. Про передачу  у комунальну власність Білокриницької  сільської ради Рівненського району Рівненської області  закладів культури, розташованих на її території;.3. Про передачу матеріальних цінностей з балансу відділу культури, молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації  на баланс Комунального Підприємства «Управління майновим комплексом»  Рівненської районної ради та ін.