72 питання розглянули депутати під час пленарного засідання другої сесії Рівненської районної ради, що відбулося у вівторок, 22 грудня, під головуванням голови районної ради Василя Тимощука та за участі заступника голови районної ради Олега Карпяка.

Своїми рішеннями депутати запустили процес реорганізації Березнівської, Гощанської, Здолбунівської, Корецької, Костопільської та Острозької  районних рад Рівненської області шляхом приєднання до Рівненської районної ради Рівненської області та внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Крім того, переважна більшість питань порядку денного стосувалася передачі із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальних громад міських та сільських рад закладів освіти, культури, охорони здоров’я та спорту.

Водночас, бюджет Рівненського району на 2021 рік із видатками та доходами у розмірі усього 444 тисячі гривень, обранці вирішили поки не ухвалювати. Замість цього, вони прийняли звернення депутатів Рівненської районної ради Рівненської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної ради та Рівненської обласної  державної адміністрації щодо фінансування працівників виконавчого апарату Рівненської районної ради та працівників виконавчих апаратів районних рад, що реорганізовуються.