Пленарне засідання четвертої за ліком у восьмому скликанні і першої у 2021 році сесії Рівненської районної ради відбулося у п’ятницю, 22 січня. Головував на сесії голова Рівненської районної ради Василь Тимощук.

Найбільш очікуваним рішенням, яке ухвалили депутати цього дня, стало спільне звернення Рівненської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, а також Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо необхідності негайного зниження тарифів на споживання та транспортування газу та електроенергії. За нього проголосували усі 47 обранців, що знаходилися в сесійному залі.

Також одноголосно Рівненська районна рада підтримала і звернення до Верховної ради України ГО «Права ініціатива» щодо присвоєння звання Герой України Степану Андрійовичу Бандері (посмертно) та Роману Йосиповичу Шухевичу (посмертно).

Інші питання порядку денного стосувалися, зокрема, проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад Рівненського району, а також передачі майна у комунальну власність місцевих рад.