Питання, що стосувалися бюджету розглянули депутати на пленарному засіданні позачергової п’ятої сесії Рівненської районної ради, що відбулося 16 лютого.

Спочатку обранці затвердили звіт про виконання бюджетів Рівненського, Острозького, Березнівського, Костопільського, Корецького, Гощанського та Здолбунівського районів. Це дало можливість внести зміни до бюджету Рівненського району на 2021 рік. Доходи районного бюджету збільшили на суму 1 мільйон 425 тисяч 423 гривень, а видатки – на суму 11 мільйонів 728 тисяч 423 гривні. Таким чином, уточнені обсяги доходів районного бюджету наразі становлять 1 мільйон 869 тисяч 423 гривні, а видатків – 11 мільйонів 772 тисячі 423 гривні.

Кошти витратять на державне управління, забезпечення діяльності депутатів Рівненської районної ради, фізичну культури і спорт, а також соціальний захист та соціальне забезпечення.

Наостанок присутній на сесії Петро Левчук попрощався з депутатами, адже днями Президент України звільнив його з посади голови Рівненської районної державної адміністрації.