Сьогодні, 22 березня 2021 року,  відбулися  засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та президії районної ради.

 

    Депутати, що входять до складу бюджетної комісії, розглянули низку важливих питань, серед яких звіти керівників комунальних підприємств,  внесення змін до районного бюджету Рівненського району на 2021 рік, Програма економічного та соціального розвитку Рівненського району на  2021 рік, програма відшкодування комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради різниці в тарифах на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення району у 2021 році та інші.

    На засіданні президії районні обранці погодили порядок денний та проекти рішень сьомої сесії районної ради. Згідно порядку денного на розгляд сесії виноситься 63 питання. З  проєктами рішень можна ознайомитися на сайті районної ради.

 

   Нагадуємо,  пленарне засідання сьомої сесії районної ради відбудеться 24 березня 2021 року об 11.00 год в сесійному залі районної ради, з орієнтовним порядком денним (додається).