Перший крок до створення координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської районної ради зробили депутати, ухваливши на пленарному засіданні сесії, що відбулося 24 березня, положення про цей дорадчо-консультативний орган.

Згідно з документом, до складу координаційно-консультативної ради увійдуть голова, заступник голови, керуючий справами Рівненської районної ради, а також голови територіальних громад Рівненського району. Крім того, у засіданнях ради за згодою можуть брати участь голова Рівненської райдержадміністрації та депутати районної ради.

Координаційно-консультативна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради восьмого скликання утворюється з метою забезпечення гласності у роботі ради та її органів, обговорення проєктів рішень ради, вивчення громадської думки, проведення консультацій з територіальними громадами щодо перспектив соціально-економічного розвитку району, залучення інвестицій та інших важливих питань місцевого значення.