Голова районної ради Василь Тимощук привітав військовослужбовців військової частини 3055 Національної гвардії України з професійним святом.

"У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. Це свято тих, хто справою свого життя обрав захист та охорону наших громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю. Ваша щоденна успішна робота є запорукою безпечного майбутнього українського суспільства", - зауважив голова ради.

За сумлінне виконання службових обовязків, зразкову військову дисципліну та з нагоди професійного свята  нацгвардійців нагородили грамотами та подяками.

Нагадаємо, що свято встановлено згідно з Указом Президента від 18 березня 2015 року «враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку».

Підрозділи оперативного призначення Нацгвардії були сформовані за структурою підрозділів Сухопутних військ ЗСУ та забезпечені необхідною бронетехнікою та озброєнням. Національна гвардія України бере участь відповідно до закону у взаємодії зі Збройними Силами України у відсічі збройній агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення воєнних (бойових) дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони.