Сьогодні, 6 квітня від ускладнень, викликаних COVID-19, помер директор Здолбунівського історико- краєзнавчого музею Олег Тищенко.

 

 

Це непоправна втрата для Рівненщини. Олег Тищенко був знаним істориком, журналістом, краєзнавцем, громадським діячем, дослідником історії Здолбунівщини. Він автор кількох сотень статей на історичну тематику у друкованих виданнях України, Польщі, Канади. Видавець історико-краєзнавчого журналу «Острога».

Це була непересічна особистість.

Народився Олег у 1969 році, закінчив Здолбунівську ЗОШ №4. Після закінчення  історичного факультету Луцького педінституту працював  у ЗОШ №6 м. Здолбунів.  Отримав диплом спеціаліста з молодіжної політики в Україні, закінчивши  спеціальний курс  Інституту проблем молоді при Міністерстві в справах молоді, фізичної культури та спорту; навчався в Федеративній республіці Німеччини – отримав диплом спеціаліста в молодіжній галузі Німеччини  «Європа-коледжу» м.  Кассель, ФРН;  стажувався в Інституті «Геономікс» м. Берлінґтон штату Вермонт, США –  диплом за спеціальністю «Громадські зв’язки» програми IREX Американського державного аґенства інформаційного розвитку. Працював начальником відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації. Після того у відділі в справах сім’ї та молоді Рівненського міськвиконкому керівником клубу дебатів на базі Рівненської ЗОШ № 15. Працював на рівненських радіо, був редактором різних рівненських газет. Але історію не полишав.

 Видав декількома накладами книгу «Гурби: квітень 1944-го», яка лягла в основу однойменного документального фільму, далі була книга «Здолбунів на Волині. Історичний вернісаж» історико-краєзнавчого змісту (книга перемогла у номінації «Краще історико-краєзнавче видання»). 

Великий вклад Олега Тищенка в  розвиток Здолбунівського історико- краєзнавчого музею, який він очолював з початку його створення з 2014 року.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. 

Вічна і світла пам'ять Олегу!