На заході, який  відбувся в  Здолбунівській окружній прокуратурі, розглядали питання  щодо стану протидії злочинності у І кварталі  2021 році.

 

  

      Керівник Здолбунівської окружної прокуратури Олександр Войтюк, який проводив координаційну нараду, зауважив, що одним з основних завдань правоохоронної системи залишається забезпечення виявлення та розкриття кримінальних правопорушень за фактами незаконного видобутку корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення, розкрадання бюджетних коштів, протидія наркозлочинності, злочинам проти довкілля, у тому числі щодо незаконної порубки лісу.

   Питання про попередження правопорушень у бюджетній сфері, голова районної ради запропонував заслухати на засіданні координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участі прокуратури та поліції.

   Насамкінець, за врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблений комплекс узгоджених заходів та організація спільних робочих груп, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю на території Рівненського району.