Розпочався конкурсний відбір територіальних громад до проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії». Дедлайн - 28 квітня

 
На сьогднішній день в Україні створено багато інноваційних інструментів civic tech, які спрощують залучення громадськості до діалогу як в середині спільнот, так і з місцевою владою, а також залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення - Відкрите містоЕлектронні консультаціїМісцеві петиціїГромадський бюджет"СВОЇ чатбот твого міста", тощо.
Тому задля розвитку та поширення таких ініціатив в українських громадах був розпочатий проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії».
Що пропонує цей проєкт?
  • Впровадження інструментів civic tech в 30 малих громадах (до 50 000 жителів);
  • Підвищення обізнаності та залученості громадськості до використання інструментів civic tech у вибраних громадах;
  • Напрацювання та поширення кращих практик використання інструментів civic tech на інші громади.
Як долучитися?
Для участі у конкурсному відборі необхідно до 28 квітня 2021 року заповнити анкету за посиланням або скористатися QR-кодом:
 

 

 
Чого очікувати громадам, які візьмуть участь в проєкті?
⇒ У рамках проєкту буде розроблено та адвоковано місцеві нормативні акти із впровадження інструментів civic tech (Відкрите містоЕлектронні консультаціїМісцеві петиціїГромадський бюджет"СВОЇ чатбот твого міста").
⇒ Можливість взяти участь у конференціях, поширювати  історії успіхів серед громад України.
⇒ Відібрані громади отримають брендовану продукцію і друковані матеріали, онлайн-навчання та менторський супровід для впровадження механізмів civic tech.
⇒ Взаємодія з представниками громадськості та бізнесу.
 
 
Проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії» реалізується Асоціацією міст України та ГО “Стратегії розвитку громад” у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке  громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що  виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Національну платформу е-демократії E-DEM створено в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа.