26 квітня голова районної ради Василь Тимощук разом з головою  райдержадміністрації Олександрем Ковалем взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку чорнобильцям у смт.Гоща  Рівненського району 

  У ніч на 26 квітня 1986 року о 01:23 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС прогримів потужний вибух, який вщент зруйнував реактор. У повітря було викинуто в 30 разів більше радіоактивних речовин, ніж при ядерній атаці Хіросіми під час Другої світової війни.

Радіаційного опромінення зазнали щонайменше 8 млн. людей – передусім ліквідатори катастрофи, яких налічувалось майже 600 тисяч. Навколо ЧАЕС було утворено 30-кілометрову зону відчуження – понад 100 тис. українців змушені були залишити свої домівки.

В Рівненському районі налічується 47,5 тисяч постраждалих від аварії на ЧАЕС, у тому числі 11,8 тис. дітей. Частина території Рівненського району (колишній Костопільський район) знаходиться в зоні радіаційного забруднення. Тисячі наших співвітчизників були залучені до усунення наслідків катастрофи і працювали у Чорнобильській зоні у найважливіший період. Їх самовідданість та жертовність не допустили розширення катастрофи планетарного масштабу. Багато з них вже відійшли в інші світи.

26 квітня голова районної ради Василь Тимощук разом з головою  райдержадміністрації Олександрем Ковалем взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку чорнобильцям у смт.Гоща  Рівненського району та вшанували пам'ять ліквідаторів, що загинули внаслідок трагедії, хвилиною мовчання.

 Щирі слова  вдячності всім живим учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах.   Бажаємо їм міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. І вічна пам'ять тим, хто пішов із життя.