8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних кордонах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

 У цей день, шановні ветерани й сьогоднішні захисники України, прийміть вітання від Рівненської районної ради з побажаннями Божого благословіння, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості та родинного затишку.

 А усім нам -  мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих щасливих років життя у квітучій Україні!

 

 З повагою,

голова районної ради                Василь ТИМОЩУК