20 травня 2021 року під головуванням голови районної ради Василя Тимощука відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії Рівненської районної ради.
У роботі сесії взяли участь 39 депутатів із 54, голова районної державної адміністрації Олександр Коваль, заступники голови та керівник апарату районної державної адміністрації, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації та інші запрошені.
Розпочалася сесія із приємних моментів. Голова ради привітав іменинників та нагородив Почесними грамотами Рівненської районної ради та Рівненської обласної ради ювілярів, депутатів районної ради Фалко Євгенію Василівну та Пилипчука Володимира Олександровича.
Прозвучали вітання від Василя Олексійовича із Днем вишиванки, який сьогодні святкують у всьому світі. Приємно, що депутати вшанували сьогодні наш український національний одяг-оберіг і на сесії було святково і різнобарвно!
Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень сесії. Загалом, розглянуто та прийнято 15 рішень районної ради.
Всі питання детально розглядалися на постійних комісіях та президії районної ради, тому рішення в основному приймалися одноголосно.
Питання порядку денного сесії «Про надання погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску» викликало дискусію серед депутатів та було перенесено на розгляд чергової сесії районної ради. Було запропоновано створити спеціальну комісію із числа депутатів (представників фракцій), представників громади та підприємства ТОВ «Полюс ЛТД». Комісія має з’ясувати ті проблемні питання, які виникли під час дискусій та напрацювати відповідний проєкт рішення.
Після закінченні пленарного засідання сесії депутати зробили напам’ять святкове фото у вишиванках.