Одне з питань, яке планується включити до порядку денного пленарного засідання районної ради, є питання «Про надання погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску»

  Підготовка проєкту рішення стосовного цього питання відбувається за зверненням Державною службою геології та надр України щодо погодження надання ТОВ «Полюс ЛТД» надр у користування з метою геологічного вивчення пісків Західної ділянки Здовбицького родовища, яка розташована в Рівненській області, Рівненському районі, на відстані 4,2 км на захід від с.Здовбиця.

 З метою доопрацювання проєкту рішення на попередній позачерговій сесії за пропозицією депутатів районної ради створено робочу комісію для вивчення питання з виїздом на місце та надання пропозицій до проєкту рішення.

 8 червня відбулося виїзне засідання робочої комісії у с. Здовбиця Рівненського району та на місці здійснення надрокористування.

 У роботі комісії взяли участь голова районної ради Василь Тимощук, депутати районної ради, перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Володимир Леонов, представники Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, екологічної інспекції з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу, ДП «Рівненське лісове господарство», ТОВ «Полюс» ЛТД та керівництво Здовбицької сільської ради.

 За результатам роботи комісії вирішено рекомендувати районній раді погодити надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Полюс» ЛТД у користування ділянки надр площею 4,5 га з метою геологічного вивчення пісків Західної ділянки Здовбицького родовища, яка розташована в Рівненській області, Рівненському районі, на відстані 4,2 км на захід від с.Здовбиця, за умови дотримання вимог природоохоронного і земельного законодавства, строком на три роки.