У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 93

Про затвердження відкоригованих

економічно обґрунтованих тарифів

на теплопостачання комунальному

підприємству «Рівнерайкомуненергія»

Рівненської районної ради

У зв’язку із зменшенням ціни природнього газу для ІІ групи споживачів з 7602,40 грн. до 7130,70 грн. без ПДВ за 1000 м.куб. та враховуючи встановлення твердопаливних котлів в смт Оржів та с.Велика Омеляна Рівненського району, з метою забезпечення якісного та в повному обсязі теплопостачання споживачів, налагодження розрахунків за енергоносії, передбачених укладеними угодами, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статей 16, 20 Закону України «Про теплопостачання», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради відкориговані тарифи на теплову енергію /в т.ч. ПДВ/:

-   вартість 1 м.кв. загальної опалювальної площі в місяць в опалювальний період для населення (відомче житло) - 15,14 грн.;

-   вартість 1 Гкал для населення (відомче житло) - 833,96 грн.;

- вартість 1 Гкал для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів - 1 679,88 грн.;

-   вартість 1 Гкал для промислових та інших споживачів - 1 770,72 грн.

2.  Затвердити комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» відкориговані тарифи на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню /в т.ч. ПДВ/:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії за місяць протягом періоду надання послуги - 849,70 грн./Гкал.;

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії за місяць протягом періоду надання послуги  - 21,19 грн./м2 .

  1. Комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради застосувати тарифи з 01 січня 2016 року.
  2. Рішення районної ради від 02 жовтня 2015 року № 1841 «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради» визнати таким, що втратило чинність.
  3. Рішення оприлюднити в Рівненській міськрайонній газеті «Слово і час».
  4. Доручити КП «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради до початку опалювального сезону 2016-2017 років розробити окремо тарифи на теплопостачання із використанням твердого палива та природнього газу.
  5. Районній державній адміністрації після закінчення опалювального сезону створити комісію з вивчення питання складових тарифу на опалення за участі депутатів районної ради.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку галузей народного господарства та комунальної власності та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                   В.П.Стельмах