18 листопада  у сесійній залі районної ради під головуванням голови районної ради Віталія Стельмаха та за участі голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука відбулося засідання позачергової восьмої сесії районної ради.

У ході засідання розглянуто 7 питань організаційного, фінансованого, соціального характеру, зокрема: 1. Про створення комунального закладу „Центр спорту Рівненського району” Рівненської районної ради Рівненської області. 2. Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції. 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та інші.

Участь у засіданні сесії взяли депутати обласної ради Сергій Свисталюк, Ігор Фізик, Михайло Вервега, депутати районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Потайчук, сільські та селищні голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації району.