У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме cкликання

(позачергова четверта сесія)

 

       Р І Ш Е Н Н Я

 

 від 22 січня 2021 року                                                       № 119

 

Про передачу із спільної власності

територіальних громад Рівненського

району у комунальну власність

територіальних громад Здолбунівської

міської ради Рівненського району

Рівненської області та Здовбицької сільської

ради Рівненського району Рівненської області

майна бюджетної установи (сектору у справах

молоді та спорту Здолбунівської районної

державної адміністрації)

 

            Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від              16 грудня 2020 року №1635р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також щодо правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321, листа Здолбунівської районної державної адміністрації від  06 січня 2021 року № 59/01-25/21, керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальних громад Здолбунівської міської ради Рівненського району Рівненської області та Здовбицької сільської ради Рівненського району Рівненської області товарно-матеріальних цінностей бюджетної установи (сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації), згідно з додатками.

2. Здолбунівській міській раді Рівненського району Рівненської області та Здовбицькій сільській раді Рівненського району Рівненської області  спільно з сектором у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації створити комісію та провести передачу-приймання товарно-матеріальних цінностей згідно з додатками із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політки, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                             В.О.Тимощук