У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьме cкликання

 

(позачергова четверта сесія) 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 січня 2021 року                                                     121

 

 

 

      Про передачу із спільної власності

 

      територіальних громад Рівненського

 

      району у комунальну власність

 

      територіальної громади Здовбицької

 

      сільської ради Рівненського району

 

      Рівненської області майна, розташованого на її території

 

            Відповідно до Закону Украни «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, , керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність територіальної громади Здовбицької сільської ради Рівненського району Рівненської області майно, розташоване на її території, згідно з додатком.

 

2. Здовбицькій сільській раді Рівненського району Рівненської області створити комісію та провести передачу-приймання майна згідно з додатком із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства.

 

3. Райдержадміністрації після передачі-приймання майна  подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політки, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 Голова ради                                                                                   В.О.Тимощук