У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

(позачергова четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 січня 2021 року                                                                    № 126

 

 

 

Про внесення змін  до рішення

від 22.12.2020 №59 «Про передачу майна

із спільної власності територіальних громад

Рівненського району у комунальну власність

Острозької міської ради»

 

Відповідно до Законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

Внести зміни до додатку «Інформація про наявну техніку в структурних підрозділах райдержадміністрації, районної ради, КНП «Острозька центральна районна лікарня», КНП "Острозький районний центр ПМСД», КП «Вега-Плюс», сільських радах району станом на квітень 2020 року» рішення  районної ради від 22.12.2020 № 59 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність Острозької міської ради», а саме:

1. Виключити п.2 із додатку «Інформація про наявну техніку в структурних підрозділах райдержадміністрації, районної ради, КНП «Острозька центральна районна лікарня», КНП "Острозький районний центр ПМСД», КП «Вега-Плюс», сільських радах району станом на квітень 2020 року».

2. Затвердити інформацію про наявну техніку в структурних підрозділах райдержадміністрації, районної ради, КНП «Острозька центральна районна лікарня», КНП "Острозький районний центр ПМСД», КП «Вега-Плюс», сільських радах району станом на квітень 2020 року згідно із додатком.

          3. Внести зміни у додатки до рішення від 22.12.2020 №59 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність Острозької міської ради» та доповнити їх Додатком 3 «Необоротні активи».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                          В.О.Тимощук