У К Р А Ї Н А

 

 

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Восьме скликання

 

(позачергова четверта сесія)

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 січня 2021 року                                                № 129

 

Про передачу  майна з балансу відділу освіти

 

Корецької районної державної адміністрації

 

на баланс  комунального підприємства

 

«Управління майновим комплексом»

 

Рівненської районної ради

 

 

 

Відповідно до клопотання Рівненської районної державної адміністрації, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рівненського району, затвердженого рішенням Рівненської районної ради від 06 вересня 2013 року  № 1236, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Передати з балансу відділу освіти Корецької районної державної адміністрації на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради  майно:

 

1.1 Котельня Корецької загальноосвітньої школи І –ІІІ ст. № 3, за адресою Рівненська область, місто Корець, вул. 40-річчя Перемоги, 1.

 

1.2. Котельня Корецької загальноосвітньої школи І –ІІІ ст. № 1, за адресою Рівненська область, місто Корець, вул. Київська, 60.

 

2. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради  спільно з відділом освіти Корецької районної державної адміністрації створити комісію та провести передачу-приймання, зазначеного в п. 1 цього рішення, майна із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства. 

 

3.Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради після передачі-приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політки, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                В.О.Тимощук