В роботі чергового засідання сесії районної ради взяли участь 42 депутати,     які розглянули  понад 50 питань порядку денного.

 

 Пленарне засідання десятої сесії Рівненської районної ради відбулося  30 вересня цього року. Головував на сесії голова Рівненської районної ради Василь Тимощук.

      В роботі чергового засідання сесії районної ради взяли участь 42 депутати, голова Рівненської райдержадміністрації Олександр Коваль, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники силових структур району.

     Депутатами  було розглянуто понад 50 питань порядку денного.

   Заслухано та взято до відома інформацію керівника Здолбунівської окружної прокуратури про результати діяльності у І півріччі 2021 року, з якою ознайомив Василь Мартинюк – в.о.керівника Здолбунівської окружної прокуратури.

     Начальник фінансового управління  райдержадміністрації Наталія Бойко проінформувала про виконання районного бюджету Рівненського району за І півріччя 2021 року, про   внесення    змін   до   районного  бюджету  Рівненського району на  2021 рік та про затвердження прогнозу районного бюджету Рівненського району на 2022-2024 роки. Бюджетні рішення депутати підтримали одноголосно.

     Також, було одноголосно підтримано звернення Рівненської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї, звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та Звернення Рівненської районної ради до Волинської обласної ради та Волинської обласної державної адміністрації щодо відновлення дорожнього покриття автомобільної дороги  О 030533. Також депутати підтримали звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України щодо необхідних кроків для успішного впровадження реформи децентралізації.

       Разом з тим, розглянуто та прийнято на сесії ряд районних програм. Серед яких, районна соціальна програма запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року, районна цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання у Рівненському районі на 2021 - 2025 роки,  програма забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів інших органів на 2021 – 2022 роки, районна  програма розвитку міжнародного співробітництва на 2022 – 2024 роки та районна програма надання фінансової підтримки  комунальному підприємству «Міжлікарняна аптека» Рівненської районної ради на 2021 - 2025 роки.

 Інші питання порядку денного стосувалися, зокрема, передачі майна у комунальну власність місцевих рад, затвердження проектів землеустрою та інші важливі питання життєдіяльності району.