Депутатська фракція

 

Рівненської районної партійної організації

 

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

 

 

  1. Стельмах Віталій Петрович
  2. Денькович Богдан Миколайович
  3. Дмітрієвцев Віктор Михайлович
  4. Кондратюк Борис Олексійович
  5. Марчук Алла Всеволодівна
  6. Набочук Олександр Юрійович
  7. Подолін Сергій Вікторович
  8. Сачук Василь Костянтинович

 

Голова фракції - Денькович Богдан Миколайович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

 

 

 

1.  Миронюк Віталій Мілетійович

2.  Котовський Анатолій Анатолійович

3.  Кузьмич Антон Михайлович

4.  Максимчук Григорій Григорович

5.  Ізотова Тамара Іванівна

6.  Ткачук Світлана Анатоліївна

7.  Усач Катерина Володимирівна

 

Голова фракції - Плошніца Тамара Іванівна

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

 

 

 

  1. Солодуха Іван Олександрович
  2. Климович Тарас Станіславович
  3. Михалюк Богдан Пилипович

 

Голова фракції - Михалюк Богдан Пилипович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

 

 

 

1.  Сайко Сергій Леонтійович

2.  Левчук Оксана Василівна

3.  Ревко Олег Миколайович

4.  Швидун Сергій Віталійович

Голова фракції - Сайко Сергій Леонтійович

 

 

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної партійної організації Аграрної партії України

 

 

 

1.  Єзерський Петро Борисович

 

2.  Супрунюк Юрій Павлович

 

Голова фракції - Єзерський Петро Борисович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної організації політичної партії  «Об'єднання «Самопоміч»

 

 

 

  1. Щербяк Юлія Василівна
  2. Ваколюк Віталій Вікторович
  3. Семенюк Максим Сергійович
  4. Шкіндер Олена Петрівна

 

Голова фракції - Ваколюк Віталій Вікторович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної місцевої парторганізації політичної партії

Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість»

 

 

 

  1. Жук Павло Володимирович
  2. Никитюк Михайло Васильович
  3. Федюкевич Володимир Ростиславович

 

Голова фракції - Никитюк Михайло Васильович

 

Депутатська фракція

 

Рівненської районної партійної організації політичної партії

 

«Українське об'єднання патріотів - УКРОП»

 

 

 

  1. Смердов Андрій Леонідович
  2. Лисак Галина Миколаївна

 

Голова фракції - Смердов Андрій Леонідович

Депутатська група

"За Правду і Честь"

 

1. Пилипака Микола Петрович

2. Бас Петро Степанович

 

Голова групи - Пилипака Микола Петрович