Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

Голова комісії

1. Пилипчук

Володимир Олександрович

- депутат районної ради, голова фракції політичної партії «За майбутнє»

Члени комісії

2. Бабак

Віктор Ананійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

3. Дутко

Павло Юрійович 

- депутат районної ради, голова фракції політичної партії «Голос»

4. Жовтанюк

Ігор Богданович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

5. Зеленчук

Володимир Олександрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «За майбутнє»

6. Кльоп

Олена Олексіївна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7. Коваль

Віктор Стефанович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

8. Козак

Людмила Григорівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

 

9. Козачок

Дмитро Віталійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

10. Ревко

Олег Миколайович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»

11. Черній

Сергій Олександрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

12. Шамак

Олексій Олександрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Сила і Честь»

     

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури

Голова комісії

1. Дремлюга

Юрій Сергійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Голос»

Члени комісії

2. Волович

Максим Володимирович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

3. Гурін

Тимофій Володимирович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

4. Жабчик

Василь Іванович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

5. Жовтко

Сергій Ананійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Сила і Честь»

6. Козлюк

Роман Миколайович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

7. Кучерук

Інна Миколаївна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

8. Лисенко

Дмитро Олександрович

- депутат районної ради, голова фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

9. Логвись

Андрій В’ячеславович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

10. Мамонтова

Наталія Анатоліївна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Сила і Честь»

11. Рибачук

Ігор Степанович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

12. Сайко

Сергій Леонтійович

- депутат районної ради, голова фракції політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»

13. Сільман

Дмитро Леонідович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «За майбутнє»

 

14. Черненков

Богдан Борисович

- депутат районної ради, депутат фракції політичної партії «За майбутнє»

 

15. Колеснік

Віктор Олександрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

     

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів

Голова комісії

1. Олійник

Віталій Петрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

Члени комісії

2. Друзь

Тетяна Василівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»

3. Оксенюк

Дмитро Валентинович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Сила і Честь»

4. Тарар

Віктор Васильович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Голос»

5. Таргоній

Сергій Леонтійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6. Шустов

Микола Васильович

- депутат районної ради, голова фракції політичної партії «Слуга Народу»

 

Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, культури, розвитку туризму та міжнародного співробітництва

Голова комісії

1. Боровець

Марія Анатоліївна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «За майбутнє»

Члени комісії

2. Оксимчук

Олександр Дмитрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

3. Павленко

Руслан Леонідович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4. Ревут

Ольга Іванівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

5. Сирота

Дмитро Юрійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Голос»

6. Фалко

Євгенія Василівна

- депутат районної ради, голова фракції політичної партії «Сила і Честь»

7. Царук

Інна Василівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей

Голова комісії

1. Максютинський

Вадим Павлович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»

Члени комісії

2. Вервега

Богдана Михайлівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3. Габорець

Іван Юрійович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

4. Мартинчук

Тетяна Михайлівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

5.Смердов

Андрій Леонідович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

6. Сухий

Володимир Ананійович

- депутат районної ради, депутат фракції політичної партії «За майбутнє»

 

Постійна комісія з правових питань, Регламенту, законності та антикорупційної політики

Голова комісії

1. Вакулінський

Геннадій Володимирович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Члени комісії

2. Кирилюк

Катерина Василівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Європейська солідарність»

3. Козаков

Валерій Олександрович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4. Левчук

Оксана Василівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»

5.Поліщук

Олена Володимирівна

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народу»

6. Ткачук

Дмитро Володимирович

- депутат районної ради, член фракції політичної партії «Слуга Народ