Візит офіційної делегації до Польщі відбувся з метою підготовки до підписання Угоди про транскордонну співпрацю між Люблінським повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Рівненським районом Рівненської області

 1 жовтня цього року делегація Рівненської районної ради та райдержадміністрації в складі голови районної ради Василя Тимощука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Нестерука, голови постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури Юрія Дремлюги та перекладача Бориса Дицяка з робочим візитом відвідали Люблінський повіт Люблінського воєводства Республіки Польща.

 Візит офіційної делегації до Польщі відбувся з метою підготовки до підписання Угоди про транскордонну співпрацю між Люблінським повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Рівненським районом Рівненської області, яка була затверджена рішенням районної ради №304 від 24.06.2021 року.

 В Польщі гостей приймали Люблінський староста - Здзіслав Антонь, заступник старости - Анджей Хршстовський, секретар та інші офіційні особи повіту.

В рамках візиту обговорено деталі щодо підписання угоди про партнерство, метою якої буде зміцнення взаємних контактів між двома регіонами. Польські колеги ознайомили із структурою виконавчої та законодавчої влади повіту та з цікавістю задавали багато запитань щодо нового адміністративно-територіального устрою України, здійснення реформи децентралізації, структуру органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 Співпраця між Рівненським районом та Люблінським повітом сприятиме зміцненню взаємних контактів між мешканцями обох регіонів, ідентифікацію спільних напрямків співпраці і їх підтримання на умовах рівноправного партнерства для спільної користі.

Планується, що підписання Угоди  відбудеться наприкінці жовтня на сесії Люблінського повіту.