Відбулося відкриття сучасної системи, яка здійснюватиме якісний та системний автоматичний моніторинг якості повітря, його встановила за власний кошт компанія ТОВ Кроноспан Рівне. Це перший та єдиний такий пост на Рівненщині.
 У Рівненській області встановлені лише три пости моніторингу якості повітря. Усі розміщені у Рівному на вулицях Небесної Сотні, Млинівській, Грушевського. У Городоцькій ОТГ - такі пости чи обладнання були відстуні.
Ступінь забрудненості повітря визначає Обласний центр з гідрометеорології, працівники якого два-чотири рази на добу відбирають проби, у лабораторії визначають кистлотність атмосферних опадів.
Система якості повітря(виробництва 80-х років) зношена та не відповідає викликам сьогодення. Обладнання радянських часів, яке робить заміри максимум кілька разів на добу. Дані збираються вручну та переносяться до баз даних. А зведена інформація стає доступною здебільшого раз на півроку.
ТОВ "Кроноспан Рівне" виступило з ініціативою облашування в с.Городок Рівненського району сучасного автоматичного посту моніторингу якості атмосферного повітря. У березні 2020 року було укладено Меморандум про співпрацю в даному питані між ТОВ "Кроноспан Рівне", Рівненською ОДА, Городоцькою ОТГ, Департаментом екології та природних ресурсів, Рівненським гідрометцентром.
Спільно з представниками Гордоцької ОТРГ, екологами, спеціалістами Рівненського гідрометцентру була визначена точка встановлення обладнання в с.Городок по вул.Б.Хмельницького.
ТОВ "Кроноспан Рівне" за власні кошти замовило комплекс обладнання "Airpointer" від австрійського виробника MLU-recordum Environmental Monitoring Solutions GmbH. же у вересні 2021 року відбувся монтаж обладнання у визначеній точці, налагодження та початок автономної роботи з моніторингу стану атмосферного повітря. У подальшому відбудеться передача обладнання у комунальну власність Городоцької ОТГ.