Шановні волонтери! 

 5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу.

 Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду.

 Під час Революції Гідності та російської агресії на Сході нашої держави потужний волонтерський рух став зразком єдності українського суспільства, його зрілості і самоорганізації. Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла й зберегла незалежність.

 І сьогодні волонтери активно працюють, підставляючи плече допомоги нашим захисникам, медичним працівникам, людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, або ж мають суттєві проблеми зі здоров’ям. 

 Щиро вдячний всім, хто надавав і надає допомогу, за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

  Нехай Господь посилає Вам міцне здоров’я, мир та благополуччя і довгий життєвий шлях за Ваші мудрість, доброту і щедрість!

 З повагою

 Голова районної ради Василь Тимощук