Захід відбувся за участі депутата Рівненської обласної ради Олександра Дехтярчука, заступника голови районної ради Олега Карпяка, голови Рівненської районної державної адміністрації Олександра Коваля, заступників голови райдержадміністрації, депутатів районної ради, керівників громадських організацій,  міських, селищних, сільських голів, представників ОК «Захід» та ГУ ДПС у Рівненській області.

       На порядок денний були винесені питання, які актуальні на даний час як для району так і для територіальних громад.

    Розпочав засідання начальник управління територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковник Андрій Войлоков, який  надав розяснення щодо основних засад Закону України «Про основи національного спротиву». Відповідно до вищезазначеного Закону у 2022 році в Збройних Силах України формуватимуть новий рід сил – Сили територіальної оборони. До завдань територіальної оборони входять, зокрема, своєчасне реагування та вжиття необхідних оборонних заходів; посилення охорони та захисту державного кордону; захист населення й територій від надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків ведення воєнних дій; підготовка громадян до національного спротиву; забезпечення умов для безпечного функціонування органів влади; охорона та оборона важливих об’єктів й комунікацій; забезпечення заходів громадської безпеки і порядку в населених пунктах, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами тощо.

       Андрій Войлоков наголосив на дотриманні положень керівниками об’єднаних територіальних громад та належне виконання функцій, які покладені на них цим документом.

      З наступним питанням порядку денного «Про соціальний захист учасників АТО /ООС та членів їх сімей» ознайомив присутніх начальник управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації Вадим Максютинський, який закцентував увагу на виконанні заходів районної  комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, на 2019-2022 роки за  період 2019-2021 років. Зокрема,  Вадим Павлович довів до відома інформацію про забезпечення учасників АТО житлом за кошти з державного бюджету, земельними ділянками, надання їм матеріальної допомоги, тощо.

     Про шляхи взаємодії податкової служби та територіальних громад з метою наповнення місцевих бюджетів розповіла Олена Дімітрук - начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області.

       Під час розгляду даних питань активно брали участь в обговоренні голови громад, депутати районної ради, керівники та учасники громадських організацій. Звернулися до присутніх заступник Рівненського міського голови Юрій Поліщук, голова КЗ «Ветеранський простір» Ольга Яковлєва,  голова ГО «Бойове братство ветеранів учасників АТО/ООС Кореччини «Справедливість»» Юрій Дем’янчук.

      Підводячи підсумки засідання, Василь Тимощук висловив ряд рекомендацій та пропозицій. Зокрема, Василь Олексійович рекомендував створити районну Координаційну раду з представників громадських організацій учасників та ветеранів  АТО, створити робочу групу для  розробки районної програми соціального захисту  учасників АТО, з подальшим затвердженням програми на сесії для координації роботи в районі, а громадам в свою чергу також розробити відповідні програми.

       Насамкінець, до присутніх звернувся член ради Українського Геральдичного Товариства Юрій Терлецький та запропонував свої послуги з розробки та виготовлення символіки громад, сіл району.