15 грудня провела засідання постійна комісія районної ради з правових питань, Регламенту, законності та антикорупційної політики під головуванням Геннадія Вакулінського.

Продовжують роботу постійні комісії до одинадцятої сесії Рівненської районної ради. Наступною  провела засідання постійна комісія районної ради з правових питань, Регламенту, законності та антикорупційної політики під головуванням Геннадія Вакулінського.

Депутати заслухали 26 питань порядку денного сесії. Зокрема, обговорено проекти рішень про звіт голови районної ради про свою діяльність, про схвалення Меморандуму про партнерство та співробітництво між Рівненською районною радою та Рівненською міською радою, про затвердження символіки Рівненського району Рівненської області, про Програму забезпечення діяльності депутатів Рівненської районної ради на 2022-2024 роки.

Жваву дискусію серед депутатів викликало питання про припинення юридичної особи комунального підприємства «Міжлікарняна аптека» Рівненської районної ради Рівненської області шляхом ліквідації.